Projekto aprašymas

Viešbučiai visur, kur tik panorėsite
Rasite geriausias kainas įvairiu apgyvendinimo įstaigų – nuo nedidelių šeimų valdomų nakvynės namų iki penkių žvaigždučių prabangiu viešbučiu.

Įrašykite į langeli bet kokios valstybės arba miesto pavadinimą ir gausite geriausiu kainų pasiūlymus

Pasikeitė planai? Nieko tokio, tai ne bėda. Dauguma numerių galima atšaukti nemokamai

Viešbučiai visose šalyse ir visuose miestuose – Todėl paprasta planuoti savo poilsines ir verslo kelionesBooking.com

Platus pasirinkimas

Jūsų poilsinei ir verslo kelionei galime pasiūlyti viešbučių visose šalyse. Daugiau nei milijonas apgyvendinimo įstaigų, viešbučių, apartamentų, kurortu, vilų, svečiu namų ir kitų įstaigų.

Pradėti paiešką Lietuvoje

Vien Lietuvoje virš 5800 įvairiu viešbučių

Viešbučiai visur, kur tik panorėsite
Rasite viešbutį kiekvienai savo verslo ar poilsinei kelionei.
Pradėti paiešką Lietuvoje
Mūsų profesionali pagalba Jums – Paruošėme jums greita paieška pagal valstybes, pagal populiariausias keliones ir pagal miestus. 24%

Pigiausiu Viešbučiu pasirinkimas → bet kokioje valstybėje >> Viešbučiai poilsiui ir verslui.

Pasirinkimas iš beveik milijono viešbučių » gausite geriausiu kainų pasiūlymus. Rasite šimtus tūkstančių viešbučių visoje Europoje, bei Singapūre, Bankoke, Malaizijoje, Tokijuje, Sidnėjuje, Honkonge, Budapešte, visoje Azijoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Amerikoje. Siūlome savo klientams plačiausią rinkinį viešbučių pasirinkimą ir visada stengiamės pasiūlyti labiausiai konkurencinga kaina.

Viesbuciai verslui
Viesbuciai poilsiui
Pigus viesbuciai

Aštuoni naudingi patarimai

Visi numeriu tipu aprašyme, yra išvardinti patogumai, kurie įskaičiuoti į kainą. Norėdami pamatyti patogumus, tiesiog paspauskite ant numerio pavadinimo. Ar įskaičiuoti pusryčiai, mokesčiai ir kitas paslaugas, matysite užvedę žymeklį ant stulpelio „Sąlygos“. Ši informacija bus pateikta ir užsakymo patvirtinimo el. laiške, bei savitarnos skiltyje.
Atlikę užsakymą, matysite užsakymo patvirtinimo puslapį. Šiame puslapyje bus nurodyti visi jūsų užsakymo duomenys, taip pat užsakymo numeris bei PIN kodas, kuriais naudojantis galėsite prisijungti prie savo internetinės paskyros. Taip pat jums bus išsiųstas patvirtinimo el. laiškas su visa jūsų užsakymo informacija.
Taip, tai labai paprasta. Atšaukti arba pakeisti savo užsakymą galite savo paskiroje, savitarnos skiltyje. Nepamirškite patikrinti viešbučio užsakymų atšaukimo nuostatas prieš ką nors keisdami savo užsakyme. Numeriams, už kuriuos sumokėti pinigai negrąžinami ar kurie buvo užsakyti pasinaudojant ypatingais pasiūlymais, gali būti taikomi skirtingi atšaukimo nuostatai. Konkretaus numerio užsakymo atšaukimo informacija yra nurodyta šalia numerio tipo, „Sąlygų“ stulpelyje.
Jūsų PIN kodas yra užsakymo patvirtinime nurodytas 4 skaitmenų numeris, kuris kartu su užsakymo numeriu yra naudojamas prisijungti prie savo saskaitos. Savo savitarnos paskyroje galite peržiūrėti, pakeisti ar atšaukti savo užsakymą. Prašome neatskleisti PIN kodo kitiems asmenims.
Atlikę užsakymą apgyvendinimo įstaigoje, jos kontaktinius duomenis rasite užsakymo patvirtinime, jums išsiųstame užsakymo patvirtinimo el. laiške ir Mano savo paskyroje.
Įvedę viešnagės datas, matysite laisvų apgyvendinimo įstaigų sąrašą su aiškiai nurodytomis kainomis. Kartais toje pačioje apgyvendinimo įstaigoje siūlomos skirtingos kainos, priklausomai nuo svečių skaičiaus numeryje, pusryčių ar galimybės atšaukti užsakymą.
Informacija apie vaiku apgyvendinimą ir papildomų lovų pristatymą yra „Viešbučio nuostatuose“. Prašome atkreipti dėmesį:
Jei kambaryje bus pristatomos vaikiškos lovelės, jos nebus įtrauktos į rezervavimo metu rodomą kainą.
Užsakymo metu specialių pageidavimų laukelyje pažymėkite, jei norite, jog į numeryje būtų pastatyta papildoma lova ar vaikiška lovelė.
Jei numerį jau užsisakėte, patvirtinimo el. laiške paspauskite pateiktą nuorodą ir prisijungę prie savo paskyros, paprašykite papildomos lovos.
Rekomenduojame prieš atvykstant paskambinti viešbučiui, kad būtumėte tikri, jog jie galės įvykdyti jūsų užsakymą. Viešbučio kontaktinę informaciją rasite patvirtinimo el. laiške.

Kodėl verta rinktis mus?

Žemiausios kainos ir Jokių užsakymo mokesčių!

Apie 650 000 apgyvendinimo įstaigos visame pasaulyje

Įskaitant 300 000 atostogų namelių, 80 000 kelionių krypčių 211 šalyje

Platus, net 38 kalbų pasirinkimas
Svetainė veikia ir klientai aptarnaujami Lietuvių ir dar 37 kitomis kalbomis

Kaip man rasti viešbučio adresą?

Viešbučio adresą matysite viešbučio puslapio viršuje. Ji gausite ir užsakymo patvirtinimo el. laiške.

Kur rasti atvykimo į viešbutį maršrutą?

Maršrutą į apgyvendinimo įstaigą rasite užsakymo patvirtinime:
Užsakymo patvirtinime rasite nuorodą, kurioje pateikiamas maršrutas iki apgyvendinimo įstaigos. Čia jau bus įvesta teisinga apgyvendinimo įstaigos vieta, jums tereikės nurodyti išvykimo tašką.
Užsakymo patvirtinime nurodytą apgyvendinimo įstaigos adresą galite įvesti ir į savo asmeninio įrenginio navigacinę sistemą.