Projekto aprašymas

Palyginkite automobiliu nuomos kainas iš 214 kompanijų pasiūlymu, daugiau nei 28000 vietovių. Gausite geriausios kainos garantija.

Pasinaudokite paieškos forma, Automobiliu nuomos kainų palyginimui ir tinkamo automobilio radimui

Norint išsinuomoti automobilį, viskas ko Jums reikia yra debetinė arba kreditinė banko kortelė. Pasiimant automobilį reikalinga:
Jei turite galimybę, atsispausdinkite savo užsakymo kvitą / eVoucher, parodyti, kad jūs sumokėjote už automobilį.
Su savimi turėkite vairuotojo pažymėjimą. Vairavimo stažas ne mažesnis nei 12 mėn. (dažnai ne mažiau nei 24 mėn.).
Pasas ir kiti asmens dokumentai, kuriuos reikalauja pateikti automobilių nuomos kompanija.
Kiekviena automobilių nuomos kompanija taiko skirtingus reikalavimus. Todėl prašome pasitikslinti automobilio nuomos sąlygas ir taisykles.
Daugumos automobilių nuomos kompanijų amžiaus reikalavimas yra tarp 25 ir 70 metų. Jei Jums mažiau nei 25 metai ar esate vyresni nei 70 metų, Jums gali tekti mokėti papildomą mokestį.
Taip, jei asmuo atitinka visus keliamus reikalavimus. Paprasčiausia pateikite visas detales kai darote užsakymą.
Jums kainos bus pateiktos iš žinomiausiu automobilių nuomos kompanijų ir iš daugelio mažesnių vietinių kompanijų, kad galėtumėte pasirinkti geriausią kainą. To pasekoje galėsite rasti pigius pasiūlymus daugiau nei iš 26 tūkstančiu pasaulio vietų. Pasinaudokite paieškos forma kainų palyginimui ir tinkamo automobilio radimui už geriausią kainą.
Jums reikalinga erdvė: Nuoma bus malonesnė ir patogesnė, jei pasirinksite automobilį turintį pakankamai vietos keleiviams ir bagažui.
Automobilio nuomos vieta: Automobilio pasiėmimas oro uoste be abejo patogiausias, bet automobilio nuoma, pasiimant automobilį nuvykstant maršrutiniu autobusu į bet kokia aikštelę, esančią už oro uosto ribų, automobilio nuomos kaina gali būti žymiai žemesnė.
Dauguma atvejų į nuomos kainą yra įskaičiuotas draudimas nuo vagystės, draudimas auto įvykio atveju, vietiniai mokesčiai, oro uosto mokesčiai ir kelių mokesčiai, jei tokie yra. Už papildomą įranga reikės sumokėti pasiimant automobilį, kaip ir jauno vairuotojo mokestį, už papildomą vairuotoją ar nuomą į vieną pusę – tačiau mes paaiškinsime apie bet kokius papildomus mokesčius dar prieš pasiimant automobilį, taip pat galima paprastai sumažinti išlaidas pasiimant savo vaikišką kėdutę ar GPS navigacinę sistemą. Išsamesnę informaciją apie tai, kas įskaičiuota, galima rasti peržiūrint norimo išsinuomoti automobilio „Sąlygas ir taisykles“.

Įvairiu Automobiliu nuoma pagal šalis

Prabangiu automobilių nuoma

Prabangių automobilių nuoma – Audi, Porsche, BMW, Cadillac ir kiti panašus automobiliai, už gerą kainą siūlomi visose šalyse.

Prestižinių automobilių nuoma

Rasite idealu prestižinį automobilį už gerą kainą, iš didžiulio asortimento Mercedes, BMW, Cadillac ir kitų aukštos klasės automobiliu.

Šeimos automobiliu nuoma

Rasite sau 7, 9 ir 12 vietų idealu šeimos automobilį šiandien! Užpildykite paieškos formą ir geriausia kaina garantuota iš pirmaujančių tiekėjų.

Kabrioletu automobiliu nuoma

Kabrioletu nuoma Jums – gausite už gerą kainą, iš didžiulio asortimento Chrysler, Sebrings, Mini Coopers, Audi A5s ir kitų panašių automobilių.

Geriausių kainų pasiūlymai, didžiausioje pasaulyje automobilių nuomos užsakymų kompanijoje. Automobilių nuoma 160 pasaulio šalių, su 40 kalbų pasirinkimu ir įvairiomis mokėjimo valiutomis. Visi klientai gali sulaukti pagalbos telefonu ar elektroniniu paštu įvairiomis kalbomis.
Automobilių nuoma su automatine pavarų dėže
Galime Jums pasiūlyti automobilių nuomos paslaugas visame pasaulyje už labai mažą kainą, kad Jūs galėtumėte ne tik sutaupyti laiką, bet ir gauti kokybišką aptarnavimą.
Kabrioletų nuoma
Praktiniu požiūriu tai reiškia, kad daugiakalbis klientų aptarnavimo centras atidarytas 7 dienas per savaitę ir gali būti pasiektas skambučiu iš bet kurio pasaulio krašto. Skirtingai nuo daugelio kitų kelionių bendrovių, Jūs galite nemokamai pakeisti savo užsakymą. Taip nėra jokių kreditinės kortelės bei administracinių mokesčių.
Minivenų nuoma
namuose.com nenuomoja automobilių, mes tik suteikiame jums galimybę palyginti kainas tarp tūkstančių bendrovių.
Prabangių automobilių nuoma