kaip praturteti internetu Kiek galima uždirbti investuojant į HYIPs

Atsakysiu labai aiškiai ir paprastai. Jei jus pradėsite investuoti į HYIP projektus nuo 5000 USD ir apie 50 procentu gauto pelno reinvestuosit, tai jus po trejų metu, tikriausiai jau busit milijonierius.

Kiek gauname pelno investuodami i HYIP?

Investuojant į HYIP yra labai svarbu investuoti į keletą investiciniu platformų. Kodėl? HYIP duoda labai aukšta pelną, bet mes niekada nežinome, kada hyip gali užsidaryti, po pusės metu ar po 5 metų?? ir jei mes turėsime investavę i keletą platformų, mes neprarasime visu savo pinigų, sumažės tiktai mūsų mėnesinis pelnas. Kadangi mes jau investuojame į HYIPs aštuntus metus, tai patirties turime sukaupę labai daug, kuria mes jums ir atskleisime.

1. Pradedant investuoti su suma iki 100 USD, mėnesinis pelnas butu apie 30-40 procentų.
2. Jei startuosite su 300 USD, gausite mėnesinį pelną apie 50-60 procentų.
3. Na o 500 USD suma, mes ja vadiname optimalia suma, su kuria startavus, gali gauti mėnesinį pelną apie 80-90 procentu, kuria tu gali paskirstyti į 5-8 investicines platformas, po mėnesio, iš gauto pelno, jau gali investuoti į dar kokias 5-6 investicines platformas ir po metu, taip žaisdamas, užsiauginsi mėnesinį pelną iki 20 000 USD.
Kai kuriais mėnesiais pelnas būna ir 120-150 procentu, bet aš imu vidurkius. Kiekviena diena 80% gauta pelną reinvestuojant, mėnesinis pelnas padidėja dešimteriopai

Kodėl mes įkūrėme HYIP Monitorių

Pradinė HYIP Monitorių paskirtis buvo tarnauti investuotojams, o ne HYIP investicinėms programoms.

Įkurti HYIP Monitorių 55investing.com privertė susidariusios nepalankios aplinkybės HYIP Monitorių rinkote. Tai yra todėl kad, beveik 98% monitorių tapo priklausomais nuo HYIP investiciniu platformų. Kaip sužinoti ar hyip monitorius priklausomas nuo hyip investicinės platformos?, tai labai paprasta.
1. Paspauskite bet kuriame HYIP Monitoriuje Добавить проект, arba Добавить ХАЙП, anglu kalba – Add List, Add Program ir jei matote kad už paslaugas yra imamas mokestis, tai kyla klausimas, kam toks hyip monitorius dirba, investuotojams ar investicinei programai?. Mokestis gali būti imamas tik už administracines paslaugas.
2. Antras nenuginčijamas įrodymas yra, kurio aš investuodamas aštuntus metus dar niekaip neperprantu. Kaip HYIP Monitorių administratoriai sugeba gauti mokėjimus iš tu investiciniu programų, kuriose pelno išmokėjimas yra ,,Выплаты: ручные,, anglu kalba – Withdrawal: Instant, verčiasi – rankinis. Tuose hyips, kuriuose mokėjimai yra ,,ручные,, ,,Instant,, mes galime tikėtis geriausiu atveju gauti savo pelną ta pačia diena, retais atvejais po keletos valandų, bet daugiausia gauname kita diena, t.y. per 24 valandas, kaip ir yra parašyta hyip taisyklėse.

Kodėl? – nuo tos sekundės, kai jus paprašėte atsiimti savo gauta pelną, jūsų pinigai yra investuojami ir toliau, bet jums yra nebemokamas pelnas ir kai 24 valandų terminas eina ant pabaigos, programa jums išmoka jūsų pinigus. O jus manėte kad ten sėdi buhalterė ar buhalterės ir daro jums pavedimus??, tai kiek turėtu sėdėti buhalterių, kad padarytu 5 ar 10 tūkstančiu pavedimų. Šis laiko tarpas vadinamas ,,Doved – atnešti,, kuri išgirdau lankydamasis Anglijoje viename iš investiciniu platformų ofise. Tik nesuprantu kodėl yra naudojamas tarp angliakalbiu surusintas žodis.

Jus dabar žinote, kaip atskirti sąžiningus HYIP Monitorių administratorius nuo nesąžiningu. HYIP Monitoriu administratoriai, turi investuoti savo pinigus, o ne pinigus, kuriuos gauna iš investiciniu platformų. Svetainės administratoriai turi gyventi iš gaunamo vadinamo Рефбек – Реферальная комиссия, angliškai – Affiliates, o ne iš pinigu, kuriuos sumoka investavimo sistemų administratoriai.

Priminsiu kokia buvo pirminė HYIP monitorių paskirtis.
1. Atstovauti Investuotojams.
2. Tirti ir analizuoti investiciniu platformų patikimumą.

Mes esame ne karta investavę i neveikiančias investicines platformas, arba i platformas kurios po keletos dienų nebemoka ar paprasčiausiai nebegalėjome prisijungti prie savo paskiros, lygtai būtume įvedę neteisingus prisijungimo duomenis. Manau ir jus turite tokios patirties. Kitaip ir būti negali, kai yra mokama tik administratoriams.

Dėl visu išvardytu priežasčių ir įkūrėme 55investing.com, kad apsaugotume savo ir Jūsų pinigus.
Mes visapusiškai tiriame investicines platformas ir jei gauti duomenis yra teigiami, investuojame patys ir tik po to paskelbiame 55investing.com svetainėje.

Kaip vadovautis mūsų HYIP monitoriumi.

HYIP Monitoriuje 55investing.com suskirstėme investicines platformas taip, kad butu patogu mums ir kaip pastebėjote pirmiausia visos investicinės platformos suskirstytos pagal jų mokėjimus.

INSTANT, MANUAL, PREMIUM, TOP HYIP, NEW HYIP, SCAM

INSTANT – kategorijoje visos tos investicinės platformos kurios moka iškarto.
MANUAL – reikia laukti pavedimo iki 24 valandų, o kartais ir ilgiau.
PREMIUM – į šia kategoriją talpiname investicines platformas kurios kažkuo ypatingos. Tai gali būti automatinis mokėjimas, ar sutartis su investuotoju ir t.t.
TOP HYIP – kategorijoje rasite investicines platformas, kurias skaitome labiau patikimas nei visos kitos. Tai gali būti HYIP su draudimais, su sutartimi su investuotoju, ar hyip kuris labai gerai užsirekomendavo.
HEW HYIP – tai kategorija į kuria investiciniu platformų administratoriai savarankiškai už 20 USD mokesti įkelia savo HYIPus į mūsų 55investing.com svetainę, bet jus jokiu būdu į šioje kategorijoje esančius HYIPus neinvestuokit. Hew Hyip kategorijoje tokios investicinės platformos bus tol, kol mes jų nepatikrinsime, kol jie neįgaus pasitikėjimo, kol mes negausime atsakymu iš pačiu HYIP savininku į kilusius mūsų klausimus apie kilusius įtarimus apie patikimumą. Šioje kategorijoje nauji HYIPs gali išbūti net iki trijų mėnesiu ir kai mes įsitikinsime, kad galima į esanti hyip investuoti, jis bus perkeltas į kita kategoriją.
SCAM – į šia kategorija patenka hyip, jei bent vienas mūsų investuotojas nebe prisijungia prie savo admin panelės, nustojo mokėti bent vienam mūsų investuotojui, nepriklausomai nuo to ar kitiems investuotojams ir mums kaip Monitoriaus administratoriui vis dar yra mokama.

Pastaba. Mes specialiai įkūrėme kategorija TOP HYIP - tai
investicinės platformos su padidintu saugumu. Į šioje kategorijoje 
esančius HYIPs rekomenduojame investuoti tiems kurie startuoja nuo mažos sumos (iki 100 USD).
Ši kategorija tinka ir tiems kurie investuoja stambias ar labai stambias sumas.
Video Pradedantiesiems