Visi projektai perkelti į nauja svetaine http://www.55investing.com

Investicijų sekimo ir Investiciniu projektu lentelė!

Kaip investuoti ir kaip vadovautis šia lentele – žiūrėkite Video!

Investuojant svarbu investuoti į kuo daugiau programų

Kad nepasimesti investuojant tarp daugybės investiciniu programų, jums sudariau palankiausiu programų lentele į kurias galėsite investuoti ir mažas ir stambesnes sumas.

Lentelėje rasite ir savu investicijų sekimo lentelę ATSISIŲSTI LENTELĘ

Uzdarbis internetu, verslas namuose

55investing.com HYIP monitorius.

Mūsų svetainė yra gera priemonė, pagal kurią rasite sau priimtina, geriausią didelio pajamingumo investicijų programą, įvertinsite programas pagal savo asmeninį skoni. Mūsų HYIP monitoriuje visus HYIPs galite peržiūrėti vienoje lentelėje, arba pagal atskiras kategorijas.
Mes esame investavę į visus HYIP, kuriuos matote mūsų svetainėje ir taip turime galimybe kontroliuoti jų mokėjimus kelis kartus per per dieną.

Mano rekomendacija – Taigi … O Kas toliau?.

Jei jūs taip pat ketinate pasinaudoti šiomis galimybėmis, Jums nebereikia toliau ieškoti galimybių, kaip uždirbti pinigus internete, nes aš ketinu pasidalinti su Jumis Video mokomąją medžiaga, kaip investuoti į šias programas. Su visomis investicinėmis programomis aš dirbu iš namu ir aš jas naudoju mano pajamoms generuoti .

Registruotis – taip jus skubiai busite informuoti apie galimus pavojus, pasikeitimus ir naujas galimybes

Kaip vyksta HYIP mokėjimu kontrolė?

Jei esame į HYIP investavę per PM banką, tai kai tik gauname mokėjimą iš investicinės programos, PM bankas automatiškai siunčia mokėjimo duomenis į mūsų svetainę, kuriuos ir matysite lentelėje paspaude mygtuką Payouts. Per kitus bankus gautus mokėjimus suvedame rankiniu būdu. Vėliau ir su kitais bankais jungtys bus automatinės. Visu investiciniu programų mokėjimus tikriname du kartus per dieną.

Registruotis – Payeer Bankas
Registruotis – AdvCash Bankas

Visos investicinės sistemos priima investicijas per Payeer banką, bet plačiai paplitęs yra ir AdvCash bankas
Kaip registruotis sukurti sąskaitas, matysite žemiau pateiktuose Video.

Investiciniai projektai

Tiesiogiai iš Lietuvoje esančių bankų nėra galimybės investuoti pinigus. Toks mūsų šalies atsilikimas, suteikia mums kai kurias privilegijas ir kai kuriuos privalumus.

Mūsų svetainė turi daug HYIPs stebėjimo ir analizės priemonių ir dar papildomai, stebėjimo tikslais, yra sujungta su kitais HYIP monitoriais. Mes aktyviai investuojame patys ir esame nepriklausomi ir nesusiję su jokia HYIP ar kita programa.

Pinigai internetu- Susipažinkite su visomis investavimo galimybėmis!

Mes palaipsniui skelbiame naujas investavimo galimybes. Skelbiame tik tas, kuriomis mes pasitikime ir į kurias ir mes investuojame. Sužinosite ir jus, “Kaip užsidirbti pinigu internete” neišeinant iš namų. !

,,PINIGAI INTERNETU,, Visos Investicinės programos

Papildomam investiciniu programų stebėjimui reikalinga ir jūsų pagalba. Būtinai dalykitės savo investavimo patirtimi per mūsų Vote Now (Balsuoti dabar) mygtuką.

Būtinai pasidalykite savo investavimo patirtimi, kiek jau uždirbote, gal ko nesupratote, komentuokite, nes šį ir kitus projektus skelbiu, ne asmeniškai jums, o visiems.